Απώλεια κωδικού πρόσβασης στον λογαριαμό του ΠΣΔ

Σε περίπτωση απώλειας του κωδικού πρόσβασης  στον λογαριασμό του Πανελλήνιου Σχολικού Δικτύου, θα πρέπει να ακολουθήσετε τα βήματα που περιγράφονται εδώ για την ανάκτηση του κωδικού πρόσβασης.

Να σημειώσω ότι για την διαδικασία ανάκτησης κωδικού πρόσβασης θα πρέπει να γνωρίζετε το username του λογαριασμού σας. Στην περίπτωση που δεν το γνωρίζετε παρακαλώ να επικοινωνήσετε μαζί μου στο Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε..

Για την διεξαγωγή συγκεκριμένων μαθημάτων τα παιδιά των δύο τελευταίων τάξεων θα πρέπει να γνωρίζουν τον κωδικό πρόσβασης στον λογαριασμό του  ΠΣΔ.

Ο κωδικός είναι αυστηρά προσωπικός και δεν θα τους ζητηθεί από κανέναν μαθητή ή δάσκαλο.